Hakkımızda

Vascudem kuruluşundan itibaren hasta ve çözüm odaklı çalışmak , sektörde farklılık oluşturmak ve daha kaliteli ürün ve hizmet sunmak amacı ile çalışmalarına devam etmektedir.
Vascudem, yönetim merkezi Ankara’da olmak üzere İzmir,Antalya,Gaziantep,Çorum ve Yozgat’ta sağlık sektöründe uzman kadrosuyla faaliyetini sürdürürken diğer bölgelerde ise bayileri aracılığı ile kesintisiz hizmet vermektedir.

Misyon

Vascudem | Sağlık Teknolojileri

Daha fazla insana fayda sağlamak ve insanların yaşam kalitelerini arttırmak için Nitelikli ve Kalitesi kanıtlanmış tıbbi ürünlerin Türkiye pazarında hızlı, kaliteli ve ekonomik bir şekilde satış ve pazarlama organizasyonunu gerçekleştirmek.

Vizyon

Vascudem | Sağlık Teknolojileri

Faaliyetlerine başladığı günden bu yana Sağlık sektöründe müşteri odaklı ve kesintisiz hizmet anlayışını; hızlı, kaliteli ve ekonomik bir şekilde insan sağlığını ön plana çıkartarak sürdürmek ve her geçen gün bünyesine faydalı ve yeni ürünler ekleyerek büyümeyi sürdürmek.

KategorilerMedikal Hizmetleri

Tri-Stapler

Tri-Staple ™ teknolojisi, evrensel yeniden yüklemelere kıyasla zımba hattı gücünü, sızıntı direncini ve hemostazı iyileştirir.

Açık Cerrahi Stapler ve Kartuşları

Aynı cihazdan farklı boyutta zımbalar ateşlenebilir; 90, 60, 45 ve 30 mm'nin tümü 3,5 mm veya 4,8 mm zımba kartuşuyla ateşlenebilir. 30v yalnızca 2,5 mm zımba kartuşuyla kullanılabilir.

Signia Stapler

Signia ™ sistemi size tek elle tam güçlü dönüş, artikülasyon ve ateşleme 4 hassasiyeti verir. Kullanım sırasında elinizde iyi dengelenmiş hisseder.

Sirküler ve Hemeroid Stapler

DST Series ™ teknolojisine sahip EEA ™ hemoroid ve prolaps zımba seti, rektal prolaps ve hemoroid hastalığının kontrolü için bir zımba aracı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Laparoskopik Stapler ve Kartuşları

Endo Catch ™ Gold ağız çapı torbası 6,35 cm ve Endo Catch ™ II ağız çapı torbası 12,7 cm'dir.

Yeni Malzemeler

Hasta sağlığına odaklı ürün tedariği ile yakında…